sobota, 31 października 2015

Zawieszka dla maluszka przyjaciółki

Tak się fajnie składa, że moja najbliższa przyjaciółka również spodziewa się synka, także wspieramy się w tych ciążowych chwilach. W czasie mojego urlopu pojechałam do niej w odwiedziny na weekend i akurat przyjechały meble, które Paulina zamówiła do pokoju maluszka, więc miałyśmy zajęcie praktycznie na cały weekend- skręcanie mebli. Fronty mebelków są koloru zielonego i w takich tonacjach Paulina urządza pokój dla swojego szkraba. Kiedy skończyłyśmy skręcać meble, przypomniałam sobie, że mam w domu włóczki w takim kolorze i zaproponowałam, że zrobię dla niej taką zawieszkę. Więc jak tylko wróciłam do domu, od razu wzięłam się do roboty :) a poniżej efekt końcowy mojej pracy :


Do zieleni dobrałam włóczkę pomarańczową, a tło literek to czysta biel. No i już wiecie jak synek przyjaciółki będzie miał na imię :)

Paulina jeszcze nie widziała prezentu, bo czekamy na jakieś spotkanko, a teraz kiedy obydwie jesteśmy w ciąży to niełatwo o takie spontaniczne widzenie, zwłaszcza, że dzieli nas ok. 70km :(, ale przy najbliższej okazji przekażę niespodziankę. Poproszę ją, aby zrobiła fotkę, kiedy zawieszka zawiśnie na właściwym miejscu to również wstawię zdjęcie.

    A zapomniałabym...Zawieszka dla Kubusia wykonałam z włóczki bawełnianej, bo akurat taką miałam. Kupiłam kiedyś i czekała cierpliwie na odpowiednie wykorzystanie :) Literki wykonałam podobnie jak poprzednio, czyli najpierw na szydełku, a potem naszyłam na każdy trójkąt.


     Chciałabym dostać zlecenie na wykonanie zawieszki dla dziewczynki, bo dla dziewuszek można bardziej poszaleć :) dodać różnego rodzaju kwiatki, serduszka i inne aplikacje, które sprawią, że zawieszka będzie PRZEPIĘKNA!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza